Укр Рус
 
Новини   >   День Києва

Дорогі кияни і гості столиці!

Чудові травневі свята завершує урочистий і радісний День Києва. Справляючи власні іменини, місто, як і годиться, принаряджається, наш писаний красень Хрещатик і волелюбний Майдан поспішають причепуритися, щоб вранці зустріти киян у всій красі.

Ми, як і наші пращури, закохані в рідний золотоверхий Київ, в його мальовничі пагорби, в замріяне лівобережжя, в прадавні вулички, які пам’ятають все, що тільки спромоглася створити історія за півтора тисячоліття.

Ми, сучасники, плекаємо надію, що і наші нащадки матимуть можливість милуватися своїм улюбленим містом, не понівеченим ордою хтивих забудовників; гуляти парками й скверами, не спустошеними варварськими руками вітчизняних окупантів; купатися в річках і озерах, не отруєних сміттям та не привласнених шахраями-нуворишами.

І прогулюючись святковими вулицями, приємно усвідомлювати, що живеш у стольному граді Києві, який є матір’ю міст руських, колискою східнослов’янського християнства, історичним осередком культури і духовності й уособленням зрілості нації.

Та водночас у цей святковий настрій напливають думки про нестабільність у суспільстві, про нескінченність перехідного періоду, про божевілля цін і політиків...

Та все ж День Києва – це визнане всіма киянами і гостями прекрасне, веселе свято. І хочеться вам побажати, шановні мої земляки, щоб відчуття цього свята, радості, оптимізму завжди залишалося з вами й допомагало перебороти усі життєві труднощі. Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, щастя! Будемо пам’ятати, що запорукою наших загальних перемог у різних сферах життя є наша перевірена Майданом єдність, наша незламна воля і людська гідність, притаманна киянам.

Микола ПІДМОГИЛЬНИЙ,
почесний громадянин Жовтневого району м. Києва

Новини
28.06.2012
Привітання з Днем Конституції України!
09.05.2012
З Днем Перемоги!
15.04.2012
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
08.03.2012
Привітання з 8 Березня!
23.02.2012
Привітання з Днем захисника Вітчизни!
31.12.2011
З Новим роком та Різдвом Христовим!
19.12.2011
Привітання з днем Миколая!
30.10.2011
Привітання з Днем автомобіліста і дорожника!
24.08.2011
Привітання з днем Незалежності України!
28.06.2011
Привітання з днем Конституції України!